DragonBall Vs Street Fighter III

5.0

1

Goku ve Ryu birbirlerini dövdüğü zaman

152.7k

Bu uygulamayı oyla

DragonBall Vs Street Fighter III, adından da anlaşılacağı üzere, Dragon Ball ve Street Fighter karakterlerini birbirleriyle savaştırabileceğiniz çok özgün bir dövüş oyunu.

DragonBall Vs Street Fighter III’le ilgili ilk göze çarpan şey oynanabilir oyun modlarının çok sayıda olması. Aralarında 'survival', 'arcade', 'team arcade' ve 'versus'u bulabileceğiniz sekiz farklı oyun modu mevcuttur. Temel olarak bire bir dövüş veya ikiye iki dövüşü seçebiliriz, tek başımıza veya bir arkadaşımızla oynayabiliriz.

Oyunun en muhteşem kısmı, yine de, aralarında Goku, Vegeta ve arkadaşlarının; daha az bilinen karakterler olan Bardock, Ubu, Tapion veya Broly gibi arkadaşlarını da bulabileceğimiz övündüğü karakter kadrosu. Street Fighter tarafında Seth (Street Fighter IV’ün patron) gibi ilginç birkaç çaylakla birlikte alışılagelmiş kadroya sahibiz.

DragonBall Vs Street Fighter III, asıl cazibesi iki çok ünlü franchise’ın karakterlerini bir araya getirmek olan eğlenceli bir dövüş oyunu. Şimdiye kadar karışım, tamamen istenildiği gibi olmadı. Oyun iyi fakat bir franchise’ın karakterlerinin hareketleri diğer franchise’ın karakterlerinin hareketlerinden çok farklı.
Uptodown X